vyhledávání

Hledej

Obchodní podmínky - SexShop

Provozovatel internetového obchodu Svůdnost.cz

Provozovatel internetového obchodu Svůdnost.cz je Kateřina Štěrbová, IČ: 87583119, se sídlem Javorová 116, Holubice, PSČ 252 65.


Odpovědný zástupce

Odpovědná vedoucí: Kateřina Štěrbová info@svudnost.cz


Vrácení peněz

V případě, že nejste spokojeni s dodaným zbožím a splňujete podmínky pro vrácení peněz, doručte odstoupení od kupní smlouvy nejpozději do 14-ti kalendářních dnů od data jeho převzetí zboží na naši diskrétní korespondenční adresu: Calex, P. O. Box 10, 170 04  Praha 74


Poštovné a balné

Je účtováno podle platného ceníku Svudnost.cz v odkazu Platba a doprava.


Platební podmínky (způsob úhrady)

Platba poštovní dobírkou – Platbu dobírkou může použít pouze zákazník s trvalým pobytem na území ČR s dodací adresou na území ČR.

Bankovní převod

Hotově při převzetí zboží


Záruka na zboží

Na všechny produkty poskytujeme záruku 2 roky od převzetí zboží (datum expedice na faktuře nebo daňovém dokladu).


Kontrola a sledování expedice zboží

Systém Svudnost.cz dává svým zákazníkům možnost on-line 24 hodin denně sledovat v jakém stavu je jejich objednávka. Tyto informace získá zákazník po přihlášení do systému Svudnost.cz kliknutím na odkaz Seznam objednávek.


Nákupní řád

Veškeré podané objednávky jsou považovány na závazné. Zákazník podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil s nákupními, dodacími, platebními a reklamačními podmínkami uvedenými na této straně. Každá objednávka bude potvrzena telefonicky nebo e-mailem, na kontakt uvedený při registraci zákazníka nebo v objednávkovém formuláři.


Reklamační řád

Kupující je povinen dodané (nepoužité) zboží prohlédnout a o případných závadách nás písemně nebo e-mailem (reklamace@svudnost.cz) informovat do tří pracovních dní od převzetí zásilky. Pro urychlení procesu reklamace uveďte informace o č. objednávky, druhu produktu a popis závady.

Reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů.

Peníze za poštovné se nevrací.


Nepřebíráme odpovědnost za škody vzniklé v rozporu s návodem na manipulaci se zbožím a za škody vzniklé užíváním produktu.V případě nejasností o oprávněnosti reklamace kontaktujte naše reklamační odd.

E-mail: reklamace@svudnost.cz

Telefon: +420 775 505 482.


Postup pro vrácení zboží

Podrobně popište vytýkanou závadu a uveďte kontakt na Vás, nejlépe telefonní číslo a e-mail.

Zboží pošlete na diskrétní korespondenční adresu: Calex, P. O. Box 10, 170 04  Praha 74. K reklamovanému zboží je nutno přiložit kopii kupního dokladu a dodání zboží jež reklamujete.


Podmínky pro vrácení zboží

Zboží musí být v původním balení se všemi jeho součástmi.

Nesmí být použité, vyprané, znečištěné nebo poškozené.

Vrácení zboží nelze dále uplatnit u zboží jako jsou knihy, CD, audio a videokazety a zboží u něhož zákazník porušil prohlídkou tohoto zboží tzv. pečeť kvality a je tedy na první pohled zřejmé, že se zbožím v původním obalu již bylo manipulováno. Zboží s takto porušeným obalem není již možné vzhledem k povaze zboží (hygienické pomůcky) dále nabízet zákazníkům, z tohoto důvodu není možné takové zboží vrátit. Jedná se zejména o nafukovací panny, vibrátory, spodní prádlo a další.


Návod na manipulaci se zbožím

Péče o zboží se musí řídit doporučeními na produktu či jeho balení resp. Součástech balení. Pro co nejdelší zachování vlastností produktu jej nedoporučujeme dlouhodobě vystavovat vnějším vlivům a častému praní.


Na co se záruka vztahuje?

Záruka se vztahuje na výrobní či materiálové vady, které nevznikly nesprávným používáním zboží, tedy v rozporu s návodem na manipulaci se zbožím.


Na co se záruka nevztahuje?

Záruka se nevztahuje na změny či poškození zboží, které bylo způsobeno nesprávnou údržbou a nesprávnou manipulací, tedy v rozporu s návodem na manipulaci se zbožím.


Vyšší moc

Prodávající neodpovídá za zpoždění nebo nemožnost dodávky zboží v důsledku vyšší moci. V takovém případě bude kupujícího informovat o úpravě objednávky v nejbližším možném termínu, nejpozději však při předání zboží, a to písemně či e-mailem.


Osobní data

Veškeré údaje poskytnuté v registračním formuláři nebudeme poskytovat třetím osobám, prodávat je nebo poskytovat dalším subjektům za účelem propagace apod.

Všechny poskytnuté údaje budou použity pouze pro potřeby Svudnost.cz zejména pro autorizaci objednávky, doručení objednávky a pro informace o novinkách v případě vašeho zájmu.

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Sexy body Lilac teddy s/m

Sexy body Lilac teddy s/m

Překrásné body s vyztuženou podprsenkou aplikace na bříšku spojuje podrpsenku a tanga.

699,- Kč.

My Secret - Pink

My Secret - Pink

Mírně zahnutý vibrátor, který má opravdu moderní design. Penis je vyroben ze silikonového materiálu a má regulovatelné vibrace. Ovládání vibrátoru je

990,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace