vyhledávání

Hledej

Waterproof Vibrating Lips

Waterproof Vibrating Lips

wrpPridat.eu

Vaše cena:590 Kč.

    Vlastnosti:
  • Barva: Červená
  • Délka: 15 cm.
  • Poznámky: Vodotěsná
ks.:

Popis produktu:

Vibrační koupelová houba ve tvaru rtů. Krásně rudé rty, které Vás s trochou mýdla zlíbají miliony pěnových hubiček. Příjemné vibrace Vaši koupel přenesou do úplně nové dimenze.

 

Vyzkoušeli jsme pro Vás:

Tentokrát jsem pro vás otestovala hračku s názvem Waterproof Vibrating Lips. Tato vibrační koupelová houba, která má tvar rudých smyslných rtů, je přes 19 cm dlouhá a 9.5 cm široká. Její vibrace jsou regulovatelné. Ovládání pusinky je jednoduché, stačí otočit kolečkem, které se nachází v její dolní části. A jak jsem si s houbičkou očistila své tělíčko a zároveň i duši já?

Koupel jsem vždycky brala jen jako nutnost, kterou jsem měla vždycky ráda rychle za sebou. Moje vodní lázeň až do nedávna probíhala asi takto: napustit vodu, namydlit se, spláchnout to ze sebe a rychle ven. Nebyla jsem ten typ co leží ve vaně několik desítek minut. Až jsem v našem hračkářství objevila rudou vibrační pusinku, která mě přesvědčila o tom, že mýtí nemusí být tak nudné jak se zprvu zdálo. Po cestě domů z práce jsem si zakoupila pěnu do koupele (jelikož jsem nic takového doma neměla) a několik svíček. Tentokrát jsem se na svoji koupel velice těšila. Hned jak jsem doma zavřela dveře, hrnula jsem se do koupelny. Napustila jsem si vodu až po okraj, rozsvítila svíčky a na okraj vany jsem položila houbu, do které jsem před tím vložila 2 tužkové baterie. Pěna do koupele, kterou jsem přilila do vody provoněla celou místnost. Svlékla jsem se a vplula do vodní lázně. Na houbičku jsem nalila mýdlo a jala jsem se ji zapnout. V mých rukou se po zapnutí spustila úplná symfonie. Rtíky mají velice příjemné vibrace, které lze regulovat. Houbička po celou dobu mytí masírovala mé tělíčko a zároveň mě zlíbaly miliony pěnových hubiček. Stačí houbičkou zajet na vaše intimní místečka a pusinky polaskají a zároveň se postarají i o uspokojení vaší mušličky.

Od té doby co mám doma tento malý zázrak se někdy koupu i několikrát denně. Houbičku nemůžu než doporučit. V mé koupelně má své stálé místečko.Diskuse k produktu

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Boty Teze-35

Boty Teze-35

Zvířecí botky jsou tyto střevíčky. Střevíčky jsou na vysokém podpatečku s platformou.

2 290,- Kč.

Košilka Cafelatte chemise

Košilka Cafelatte chemise

Noční košilka v barvičce café Latté je vyrobená z příjemného materiálu. Košilka má i sexy rozparek.

679,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace