vyhledávání

Hledej

Vibrátor Couture Collection Organza

Vibrátor Couture Collection Organza

wrpPridat.eu

Vaše cena:2 159 Kč.

    Vlastnosti:
  • Barva: Bílá
  • Funkce: Vibrační
  • Materiál: Silicone
  • Použití: Vaginální
  • Poznámky: Vodotěsný
ks.:

Popis produktu:

Inovace, luxus, energie, vášeň - přesně těmito věcmi se nechali inspirovat designéři této nové kolekce Couture Collection™, která je velice elegantní a skromná, ale zároveň vzrušující a podmaňující Vaše smysly. Vibrátor má hladký a propracovaný povrch, je ze silikonu nové generace a právě to zaručuje komfort a absolutní zdravotní nezávadnost. Síla a výkon tohoto vibrátoru se umí dotknout Vašich erotických představ a proměnit je ve skutečnost. Tento vibrátor je sám o sobě uměním.


Vyzkoušeli jsme pro Vás:
Hned jak jsem uviděla novou kolekci vibrátorů Couture Collection™, měla jsem jasno, že se moje sbírka erotických pomůcek zase o něco rozšíří. Tato luxusní hračka mi totiž nesmí chybět. Domů jsem se tentokrát těšila víc než jindy a už od oběda jsem odpočítávala minuty, kdy budu moci odejít a vyzkoušet doma tento poklad. A tak není divu, že hned jak jsem odemkla dveře bytu, vytáhla jsem Delfínka ( jak jsem mu začala soukromě říkat ) z krabičky, abych si ho mohla pořádně osahat. Jeho povrch byl neuvěřitelně hebký a na omak příjemný, na okamžik mě i napadlo, že snad lepší než skutečný penis… Přesně v ten okamžik přišel domů i můj přítel, a tak jsem tyto myšlenky rychle zase zapomněla. Jelikož mě ale Pavel už dlouho zná, bylo mu jasné, že jsem přinesla domů něco nového a tak jsem se mohla do testování tohoto nového zázraku pustit společně s ním. Tak, jako mě uchvátil silikonový povrch vibrátoru, byl Pavel unesen z jeho množství funkcí a síly vibrací. Po nanesení trochy lubrikačního gelu Starglide s vůní a chutí čokolády, který mám doma schovaný jako poklad pro jedinečné příležitosti ( když už si člověk užívá, tak pořádně a voňavě ), vklouzl Delfínek přesně tam, kam měl s lehkostí a elegancí jemu vlastní. Nejen vzhledem k jednoduchému, ale luxusnímu ovládání, nastal nyní okamžik, na který se můj přítel těšil ze všeho nejvíc. Mohl si se mnou pohrávat jak chtěl a jednoduchou a rychlou změnou programů mě přivádět až na nejvyšší hranici rozkoše, aniž by tento pomyslný vrchol překročil. Pokud bych měla ovládání v ruce já, bylo by po všem během jedné minuty, ale přítel mi to nedovolil a já se svíjela touhou po pokračování nekonečně dlouhou dobu. Když už jsem si myslela, že to nevydržím, začal  Pavel pomocí vibrátoru přirážet, což v kombinaci s přerušovanou vibrací Delfínka nemělo chybu. Orgasmus, který následoval se nedá popsat slovy. Něco tak silného nelze zažívat každý den, ale o to déle si slastné pocity budu pamatovat. Tentokrát byl zážitek tak silný, že jsme se po celou dobu dovádění s mým novým vibrátorem – favoritem - nehnuli z postele, ale moc se těším, jak si příště užijeme ve sprše a vyzkoušíme voděodolnost této skvělé hračky.


Diskuse k produktu

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Luscious Lesbians

Luscious Lesbians

Luxusní lesbičky, které mají nejen šmrnc, vkus, krásná těla a dokonalý makeup, ale i neuvěřitelnou fantazii...

495,- Kč.

Dildo Whirly sladce růžová

Dildo Whirly sladce růžová

Dildo ze stoprocentně lékařského silikonu. Omyvatelný, pružný, přesto stabilní, hypoalergenní.

890,- Kč.

Maska Zdobená - černé vyložení

Maska Zdobená - černé vyložení

Kožená maska s černým vyložením z jemného filcu a zapínám za hlavou na kovovou přezku. Maska má odjímatelné kryty očí.

450,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace