vyhledávání

Hledej

Venušiny kuličky Couture Collection Eclipse purple

Venušiny kuličky Couture Collection Eclipse purplePridat.eu

Vaše cena:559 Kč.

    Vlastnosti:
  • Délka: 20cm
  • Šířka: 3,5cm
ks.:

Popis produktu:

Venušiny kuličky z kolekce Couture Collection, které jsou ve fialové barvičce, by neměly chybět ve Vaší sbírce erotických pomůcek hned z několika důvodů. Tyto kuličky jsou vyrobené z kombinace broušeného plastu a silikonu, které se řadí mezi nejkvalitnější možné materiály. V kuličkách je vždy umístěna druhá, menší, která se pomocí pohybu rozvibruje a přenáší tak na poševní stěny vibrace. Dokonale tak nabudí Vaše smysly a touhy, nicméně tyto kuličky jsou pro ženy vhodnou pomůckou i z jiných důvodů. Díky zavedeným kuličkám podvědomě zatínáte svaly, čímž je posilujete. Trénujete tak své pánevní dno a poševní svaly, což oceníte nejen Vy, ale i Váš přítel. Vyzkoušejte účinek venušiných kuliček a uvidíte, že i Váš milenec pozná rozdíl...Doporučení:Pro zpříjemnění zážitku s těmito venušinými kuličkami doporučujeme použít lubrikační gel, který před použitím lehce naneseme na venušiny kuličky. Na tyto venušiny kuličky se smí používat lubrikanty na vodní bázi. Po použití těchto kuliček je nesmíme zapomenout omýt ve vlažné vodě a přestříkat antibakteriální desinfekcí Toy Cleaner.


Diskuse k produktu

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Erotické DVD Pain and Prohibition

Erotické DVD Pain and Prohibition

Pokud Vás vzrušuje lesbické SM, našli jste DVD přesně pro Vás!

1 290,- Kč.

Bendover Lesbians

Bendover Lesbians

Tyhle holky se nechají ohnout jedna dvě. Ale ne od mužů. Krásné mladé dívky si to ...

495,- Kč.

Obojek

Obojek

Šířka cca 3,5 cm, kůže odstín mahagon, zdoben nýtky součástí je řetízkové vodítko o celkové délce 1 m. Ideální pro všechna něžná stvoření !

480,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace