vyhledávání

Hledej

Venus Bumble Bee

Venus Bumble Bee

dmrPridat.eu

Vaše cena:990 Kč.

    Vlastnosti:
  • Barva: Růžová
  • Materiál: Gel
  • Poznámky: 2 vibrační zařízení
  • Rozměry: Motýlek: 8,5 x 8,5 cm.
  • Rozměry: Penis: 15 x 4 cm.
ks.:

Popis produktu:

Připínací penis kombinovaný s klitorálním dráždítkem. To prostě musíte mít. Připínací motýlek není dnes již nic neobvyklého. Tento je ale navíc vybaven penisem, takže je určen pro hrátky ve dvou. Obě zůčastněné osoby se mají na co těšit. V hračce jsou 2 vibrační zařízení - jedno přímo v motýlkovi, druhé u špičky penisu - a pro každé z nich je zvláštní regulace. Ovladač má příjemný povrch a je vybaven LED diodami, které označují jak intenzivní vibrace právě probíhají. Ačkoliv hračka není opatřena pulsačními funkcemi, dvojitá vibrace je plně nahrazuje. Každé vibrační tělísko funguje ve svém vlastním rytmu, takže jsou-li zapnuta obě, vibrace je příjemně přerývaná. Motýlek má 8,5x8,5cm, penis je 15cm dlouhý a 4cm široký. Je z velice příjemného měkkého gelu.


Diskuse k produktu

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Red Hot Lovers Kit

Red Hot Lovers Kit

Zapalte plameny rozkoše s touto sexy červenou sadou. Rozehřejte Vaše fantazie s těmito erotickými hračkami a zahřívacím višňovým lubrikačním gelem.

490,- Kč.

Erotické DVD Lil Fuckers 5

Erotické DVD Lil Fuckers 5

Na tomto DVD si to dáme trošku jinak. Uvidíte trpaslíky a liliputy s velkými penisy, které dokáží uspokojit i ženu normálního vzrůstu!

590,- Kč.

Foreplay Instant Activation Vibe

Foreplay Instant Activation Vibe

Vibrátor jedinečný v tom, že jakmile ho uvolníte ze jeho držáčku, je aktivní! Tento držáček připevníte na Vámi vyhovující, skryté či utajené místo, v

490,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace