vyhledávání

Hledej

Menstruační kalíšek Pink

Menstruační kalíšek PinkPridat.eu

Vaše cena:750 Kč.

    Vlastnosti:
ks.:

Popis produktu:

Menstruační kalíšek typ S, vhodný pro ženy bez porodu a také ženy s věkem 30-. Menstruační kalíšek typu L je vhodný pro ženy po porodu a starší 30ti let. Je to dámská hygienická pomůcka určená pro mnohonásobné použití. Kalíšek se zavádí dovnitř do pochvy, kde se do něj sbírá menstruační krev. Kalíšek pojme asi 30 ml tekutiny. Kalíšek díky tomu budete muset vyprazdňovat méně často, než si vyměňujete tampóny nebo vložky. Na rozdíl od tampónů se krev do kalíšku neabsorbuje, kalíšek je možné po vyjmutí umýt a znovu použít. Kalíšek je vyroben z měkkého silikonu, po zavedení těsně přilne ke stěně pochvy a tak je zaručeno, že krev stéká pouze do kalíšku a ne ven. Silikonový menstruační kalíšek můžete používat během celého menstruačního období - spolehlivě nahradí tampóny i vložky a to i při velmi silné menstruaci - je vhodná hygienická pomůcka pro ženy v každém věku - je ideální pro všechny druhy sportů - je nenahraditelný při cestování. Novinka na trhu s produkty pro ženy. Menstruační kalíšek neobsahuje žádné superabsorbční látky, deodoranty ani bělidla. Je z antialergenního materiálu a nenarušuje zdravé vaginální prostředí a mikroflóru. Je vhodný i pro ženy s citlivou pokožkou nebo ženy trpící exémy. Není spojen se syndromem toxického šoku. Hladký povrch kalíšku nebrání samočisticím a ochranným mechanismům sliznice pochvy. Kalíšek neabsorbuje přirozenou vaginální vlhkost a neuvolňují se z něj žádná vlákna nebo částice. Zároveň jeho nošením posilujete svaly pánevního dna, které zabraňují inkontinenci (samovolnému úniku moči). Používání kalíšku je ekonomičtější a pohodlnější. Nebudete muset znovu a znovu kupovat tampóny a vložky a stále přemýšlet, zda jste si jich vzala s sebou dost, když jdete ven. Používání kalíšku je šetrné k životnímu prostředí.

Doporučení:
Pro snadnější zavádění menstruačního kalíšku doporučujeme používat lubrikační gel. Na tento menstruační kalíšek se smí používat lubrikanty na vodní bázi.


Diskuse k produktu

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Waterproof Silicone Bendie

Waterproof Silicone Bendie

Vibrátor se zvláštním designem a ohýbatelnou páteří.

990,- Kč.

Sexy košilka Carazone dress

Sexy košilka Carazone dress

Lolitkovská noční košilka je z černé látky, která má na sobě růžová srdíčka a našitou mašličku.

649,- Kč.

Stay Up!!

Stay Up!!

490,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace