vyhledávání

Hledej

Dráždítko na klitoris Zen Calm brown marble

Dráždítko na klitoris Zen Calm brown marblePridat.eu

Vaše cena:459 Kč.

    Vlastnosti:
  • Délka: 10cm
  • Šířka: 5cm
ks.:

Popis produktu:

Elegantní dráždítko na klitoris, které můžete klidně zapomenout na nočním stolku a nikdo si jej ani nevšimne. Toto dráždítko totiž vypadá jako oblázek. Je vyrobené z lehkého a lesklého plastu, který velmi dobře přenáší vibrace a je vytvarován tak, aby se Vám dobře držel v ruce. Můžete jej tak nejen přiložit na Vaše intimní partie, ale i stimulovat další erotogenní zóny. Toto dráždítko na klitoris má dva stupně vibrací, mezi kterými si můžete pohodlně vybrat praktickým tlačítkem umístěným po straně této erotické pomůcky. Nechte se zlákat okouzlujícím designem a překvapivě silnými vibracemi.Doporučení:Pro zpříjemnění zážitku s tímto dráždítkem na klitoris doporučujeme použít lubrikační gel, který před použitím lehce naneseme na dráždítko na klitoris. Na tuto erotickou pomůcku se smí používat lubrikanty na vodní bázi i na silikonové bázi. Po použití tohoto dráždítka na klitoris jej nesmíme zapomenout omýt ve vlažné vodě a přestříkat antibakteriální desinfekcí Toy Cleaner.


Diskuse k produktu

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Mokrý sex

Mokrý sex

Sex jsou pohyby dvou těl, mezi kterými dochází k výměně tekutin. A když se do toho zapojí Dasha, jedná se o výměnu, jakou jste ještě neviděli.

495,- Kč.

Připínací penis Sophias Red Rider

Připínací penis Sophias Red Rider

Pořádnou sexuální jízdu zažijete s tímto červeným umělým penisem a postrojem, do kterého můžete vložit vibrační vajíčko.

989,- Kč.

Hefty and Horny 3

Hefty and Horny 3

Mají zadky jako nápravy u auta, mají prsa co se ani do dvou rukou nevejdou a mají neskutečný šukací potenciál! Jejich váha jim absolutně nepřekáží, právě naopak! Dělají to rády zepředu, zezadu..

590,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace