vyhledávání

Hledej

Cherry Dolls – 3D Erotická DVD hra

Cherry Dolls – 3D Erotická DVD hraPridat.eu

Vaše cena:990 Kč.

    Vlastnosti:
ks.:

Popis produktu:

Cherry Dolls je nejlepší interaktivní simulátor sexu. Umožnje Vám zažít virtuální sex s nádhernými 3D dívkami ve špičkové grafice a doplňené sexy erotickými zvuky přímo ve Vašem PC.

V současné době jsou Vám k dispozici tři rozkošné virtuální dívky a další se již připravují (na našich stránkách bude možno stahovat aktualizace, až budou dostupné). Dále si můžete dle své nálady vybrat, zda chcete být běloch, černoch nebo jihoameričan, a pak již stačí vybrat si pouze prostředí pro své sexuální hrátky.

Můžete si vybírat z různých pozic například zezadu, šedesát-devítku, na koníčka, orální sex a další .... Vše je doplněno neuvěřitelně realistickými zvuky dívek jako sténání, vzdechy či smích.

Vše je plně 3D a vy máte vždy plnou kontrolu nad celou akcí. Můžete zrychlit, zpomalit, měnit polohy a sledovat celou akci ze všech úhlů unikátní kamerou až do nejmenších detailů.

Každý muž i žena má jiný stupeň vzrušení, který se odvíjí od zvolené polohy, intenzity, zvoleného prostředí apod.


FAQ - OTÁZKY A ODPOVĚDI

1. Co je to Cherry Dolls?
Cherry Dolls je plně interaktivní 3D simulátor sexu. Nejsou to pouze nějaké obrázky nebo videa, je to plně interaktivní hra, kterou hrajete přímo ve vašem PC. Ve hře si vyberete dívku, s kterou chcete mít sex, dále si vyberete prostředí a pak již můžete vybírat různé polohy, natáčet a přibližovat unikátní kameru, volit intenzitu akce. Ovládání celé hry je velmi snadné. Vše je navíc doplněno skvělými erotickými zvůkovými efekty.

2. Jak se tato hra ovládá?
Stisknutím klávesy F1, získáte seznam zkratek a tlačítek, jak hru ovládat.

3. Jak mohu ovládat kameru?
Kameru můžete umístit a během hry přesouvat kamkoliv chcete. Hra je plně 3D. Záleží na Vás, zda chcete vše sledovat zblízka do nejmenších detailů nebo pozorovat vše z povzdálí. Kameru ovládáte myší.

4. Můžu si ze hry udělat nějaký záznam?
Ano, po instalaci hry se vytvoří i složka se screenshots ze hry. Obrázky se ukládají standartně v .jpg formátu.(nebo můžete zmenit na .bmp)

5. Jsou dívky někdy unavené?
Dívky se mohou například zadýchat apod., ale nikdy nebudou unavené natolik, aby neměly chut na další hru.

6. Čím se jednotlivé dívky líší?
Dívky se liší nejen vzhledem, ale také tím, že každá má radši něco jiného, jinou polohu, prostředí nebo intenzitu sexu. Poznáte to podle jejich vzdechů a intenzity vzrušení.

7. Je ve hře možné například sex dívka- dívka nebo trojice?
Na těchto variantách výrobce usilovně pracuje, až budou aktualizace dostupné můžete je zdarma z našich stránkek stáhnout.

8. Jak hru objednám a jak jí obdržím?
Hru objednáte na našich stránkách kliknutím na tlačítko koupit, vyplněním jednoduchého formuláře (jméno a adresa dodání). Hru obdržíte na DVD prostřednictvím České Pošty. DVD je zasíláno v 100% diskrétním balení a nikdo nemůže jakkoliv odhadnout obsah zásilky.

9. Jak hru nainstaluji?
Na DVD jsou čtyči soubory, ty musíte z DVD zkopírovat do jedné složky ve svém PC. Poté instalaci začnete spuštěním souboru SETUP a dále již postupujete dle instrukcí na obrazovce.

10. Při instalaci mi to hlásí následující chybu: vložte disk 2 (3 nebo 4)
Zkontrolujte, zda jste zkoupírovali všechny soubory v celé jejich velikosti z DVD do svého PC. Soubory musí být také umístěny v jedné složce před započetím instalace.

11. Při spuštění programu se mě můj antivirový program zeptá zda chci tuto aplikaci pravdu spustit, co mám dělat?
Při tomto dotazu zvolete "povolit". Hra je zcela bezpečná a nemůže jakoliv poškodit váš PC.

12. Mám širokoúhlý monitor a hra se nezobrazuje správně, např. nevidím menu...
Ve hře v záložce Options nastávíte rozlišení dle svých potřeb.

13. Jaké jsou minimální požadavky na systém.
Doporučené minimálné požadavky pro hru jsou: Microsoft Windows XP nebo Microsoft Windows Vista, 2.4GHz Intel Pentium 4, AMD Athlon64 2800+, Intel/AMD 1.8GHz Dual Core Processor nebo lepší. 1GB RAM (2GB doporučeno), NVIDIA GeForce 5800 a lepší nebo ATI Radeon 9800Pro a lepší, 100% DirectX 9.0c kompatibilní zvukovou kartu, 4.0 GB volného místa na disku, Microsoft DirectX 9.0c (zahrnuto v instalaci)

14 .Vyžaduje hra připojení k internetu?
Ne hra nepotřebuje připojení k internetu. Internet můžete využít pouze v případě, že budete chtít stáhnout aktualizaci bude-li dostupná.Diskuse k produktu

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Vibrační vajíčko Couture Collection Amante purple

Vibrační vajíčko Couture Collection Amante purple

Luxusní erotická pomůcka, vibrační vajíčko na dálkové ovládání s dosahem 10 metrů.

1 999,- Kč.

Bendable Vertebrae Nubby Swirl

Bendable Vertebrae Nubby Swirl

Nubby Swirl je 18 cm dlouhý, zeleno fialový a je pokrytý nejen perličkovými výstupky, ale i příčným vroubkováním pro příjemné dráždění.Uvnitř má ohýba

990,- Kč.

Rechargeable Jack Rabbit

Rechargeable Jack Rabbit

Jack Rabbit na nabíjení - žádné baterie, spousta radosti.

3 990,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace