vyhledávání

Hledej

Cherry Scented Vibro Dong

Cherry Scented Vibro Dong

dmrPridat.eu

Vaše cena:1 490 Kč.

    Vlastnosti:
  • Barva: Červená
  • Délka: 28 cm.
  • Materiál: Crystalessence
  • Použití: Vaginální
  • Poznámky: S vůní a příchutí.
  • Průměr: 5 cm.
ks.:

Popis produktu:

Obrovský třešňově ovoněný vibrátor se dvěmi vbudovanými vibračními vajíčky - celých 28cm dlouhý a 5cm široký. Dvě vibrační vajíčka zprostředkovávají příjemně rozložené vibrace. Tato hračka je vyrobena z opravdu sexy červeného průhledného gelu, který je navíc ovoněný po třešních. Vyzkoušejte jeden z nejelegantnějších velkých vibrátorů našeho sortimentu.

Vyzkoušeli jsme pro Vás:

Horké léto nedělá všem lidem dobře. Já mám horko ráda, ale čeho je moc, toho je příliš a tak i já občas ráda vyhledám chladnou místnost. Konec konců, pro sex se horké počasí vůbec nehodí a to je prokázáno i vědecky. A proč Vám to vyprávím? Všechno to začalo tím horkem. Povím Vám příběh o jednom horkém dni, kostkách ledu a jednom velikém, ale krásném vibračním penisu.
Byl to jeden z těch mimořádně horkých slunečních dní. Ven se mi do toho horka nechtělo, už tak bylo i v bytě hrozně, natož na sluníčku. Doma jsem byla sama. Proti žáru slunečních paprsků, dopadajících v ložnici až na postel, jsem pořádně zatemnila, ale i tak bylo horko strašné. Nalila jsem si studenou limonádu, ale ani to nestačilo, a tak jsem do sklenice přihodila několik kostek ledu. Z té atmosféry jsem se začínala nudit a přemýšlela jsem, jestli se snad zaživa neupeču, když mě napadlo led vylovit a trochu se s ním zchladit. Bylo to tak příjemné, že jsem nakonec vyndala z tvořítka v mrazáku všechen led, nasypala ho do misky, vzala si do postele ručník, vysvlékla se, a začala se chladit všude, kam jsem jen trochu dosáhla. Najednou jsem si v tom příjemném rozpoložení vzpomněla na malý (nebo spíš velký) tajný poklad, který se schovává v mé skříni. Proč ne, řekla jsem si. Jsem tu sama a čím víc nad tím přemýšlím, tím větší mám chuť to vyzkoušet.
Vyndala jsem tedy ze skříně krásný, ale obrovský vibrátor. Voněl po třešních a měl opravdu sexy tvar, všechny možné žíly i žalud, prostě tvarem jako opravdový, jen trochu přerostlý penis. Byl z průsvitně červeného gelu a uvnitř bylo vidět 2 vibrační patrony. Od hraní s ledem jsem byla správně sexuálně rozpálená a tak jsem si začala hrát s ním. Penis má asi 5cm na šířku a necelých 30cm na délku. Připadal mi obrovský, ale strašně mě vzrušovala představa mít ho v sobě. Ten tvar… Pro jistotu jsem ke svému vzrušení přidala i lubrikační gel. Penis vjel dovnitř jako po másle. Nemohla jsem tomu ani uvěřit. Čekala jsem že to bude příliš veliké a možná i bolestivé… místo toho se dostavil luxusní pocit plnosti. Chvíli jsem s hračkou jezdila dovnitř a ven jen tak, ale pak jsem zapnula vibrace… samým vzrušením jsem na sebe otočila zbytek ledu z misky, takže se mi bradavky téměř bolestivě postavili do pozoru. Něco takového jsem ani ve snu nečekala. Tím že jsou ve vibrátoru 2 vibrační tělíska, každé má malinko jiný rytmus. Bylo to neuvěřitelné. Dvojitá vibrace v jednom. Prostě nádhera. Úplně jsem při hraní zapomněla na čas, takže když dorazil můj kluk, stále jsem ležela v posteli a hlasitě sténala. Vešel do pokoje a uviděl tu spoušť. Zasmál se mému polekanému překvapenému výrazu, když vešel a řekl „jen pokračuj, dám si sprchu a přidám se“. Co bylo potom už psát nebudu. Ale rozhodně na tu jízdu nikdy nezapomenu.
S třešňovým mackem, jak jsem tuto hračku pojmenovala, si budu hrát ráda kdykoliv (už se těším na nejbližší příležitost – dnes odpoledne). Byla to vážně paráda. Takže pokud Vás jeho 5cm průměr neděsí, jděte do něj. Neprohloupíte.


Diskuse k produktu

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Silverova Zvířátka

Silverova Zvířátka

Film od Joey Silvery, který není zas až takový fanda do zadečků, ale nebojte se i v tomto filmu se dočkáte análních scén. Joey Silvera používá ve všec

190,- Kč.

Košilka Marabou white S/M

Košilka Marabou white S/M

Luxusní noční košilka labutěnkou na prsou

696,- Kč.

Fuckable Moms in Labour 2

Fuckable Moms in Labour 2

Tyto žhavé těhulky už už rodit, ale ani to nezastaví jejich hlad po tvrdých pulsujících penisech a obrovských výstřicích. Ať už hluboko do krku nebo d

590,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace