vyhledávání

Hledej

Asian Hearts Nipple Rings

Asian Hearts Nipple RingsPridat.eu

Vaše cena:390 Kč.

    Vlastnosti:
  • Barva: Stříbrná s červenou
  • Materiál: Kov
ks.:

Popis produktu:

Krásný šperk pro navození erotické atmosféry. Falešný piercing bradavek - žádná bolest, žádné propichování, jen nasazení. Na připínacích kroužcích jsou na řetízcích zavěšena dvě krásně červená srdíčka.

 

Vyzkoušeli jsme pro Vás:

Nedávno si ke mně přišla pro radu kamarádka. Vracel se jí kluk ze služební cesty a chtěla mu připravit nějaké sexy překvápko. Její nové sexy garderobě ale pořád něco chybělo. Pořád jsem nemohla přijít na to, jak její vzhled ještě vylepšit. Obvykle stačí doplnit nějaký detail a je vystaráno. Detail. To je to. Marně jsme bádaly co s tím až jsem narazila na erotické šperky – to by bylo něco. Vybrala jsem design nejlépe se hodící k jejímu negližé. To bude paráda. Nemajíc s tím žádné osobní zkušenosti, poprosila jsem ji, aby mi pak zážitek interpretovala. A tady je její příběh:

"Celá nažhavená jsem dorazila na rande. Chodíme spolu už dlouho a tak oba občas zatoužíme po nějakém ozvláštnění. Tentokrát jsem měla překvapení v rukávu já. Vlastně ne v rukávu, ale pod halenkou. Nové prádlo bylo sice krásné, ale to by ještě nebylo nic neobvyklého. Pod prádlem jsem ale měla překvapení, které rozhodně Milana potěší. Pořídila jsem si erotické šperky. Na každé bradavce se mi houpal nepravý piercing a v pupíku stejně tak. Dlouho jsme přemýšleli, že bych si pořídila opravdový piercing, ale já se bojím a tak můj drahoušek stále jen touží.
Jako obvykle jsme se na sebe vrhli jakmile za námi zapadly dveře. Milan měl po služební cestě, takže byl k neudržení a mě se po něm už taky pěkně stýskalo. Musela jsem ho krotit, aby ze mě nestrhal šperky i s prádlem ještě dřív, než si jich vůbec všimne. Mé nové prádlo ho nadchlo, ale trval na tom, že bez něj jsem ještě hezčí. První čeho si všiml, když jsem sundala halenku, byl šperk v pupíku. Úplně ho to sebralo. Začal si s ním hrát jazykem a mě se začaly podlamovat nohy. Když jsem ho odstrčila a sundala si podprsenku, chvíli na mé ozdoby jen zbožně koukal, pak si s nimi začal pohrávat a úplně u toho vrněl blahem. A pak se do mě pustil. To už je ale jiný příběh někam jinam.
Šperky se velice snadno nasazují a dobře drží. Pokud jste citlivější, pak je nejdříve malinko roztáhněte. Sevření nebude tak intenzivní. Pokud jste naopak přítelkyněmi lehkého nepohodlí hraničícího s trochou té bolesti, nechte šperky jak jsou. Pokud si je necháte nasazené dostatečně dlouho, kýžený slastný pocit se dostaví. Oba jsme si šperky moc užili a nemůžu se dočkat až bude zase příležitost je použít. Tentokrát se ale asi podívám i na trochu jiný klenot. Šperky se totiž vyrábí i k zavěšování na klitoris."

Tolik od Markéty. Já jen dodám, že šperk, který si s mou pomocí vybrala je jen jedním z mnoha designů, které se dají pořídit, takže si vybere opravdu každý.Diskuse k produktu

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Erotické DVD Jaaa... Das ist Pisse

Erotické DVD Jaaa... Das ist Pisse

Anooo, toto je piss! Ženy na tomto DVD touží jen po moči a John Thompson jim ji jako režisér poskytuje dost!

1 290,- Kč.

SW Cuffs

SW Cuffs

Kovová pouta s plyšovím potahem.

490,- Kč.

Ribbed G

Ribbed G

Tenhle zahnutý macek je naprosto dokonale vytvarován pro maximální dráždění těch Vašich nej partií.

690,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace