vyhledávání

Hledej

Shanes World Balls

Shanes World BallsPridat.eu

Vaše cena:319 Kč.

    Vlastnosti:
  • Materiál: Plast
ks.:

Popis produktu:

Hravé venušiny kuličky - vyberte si design kulečníkové koule, fotbalového nebo basketbalového míče či míče na americký fotbal.

Kuličky jsou plastové a uvnitř mají vyváženou kovovou kuličky, díky níž při pohybu uvnitř přirozeně vibrují. Uznejte - takovýmto dárkem prostě nemůžete nikoho urazit.

 

Variantu kterou si přejete dodat, uveďte v poznámce k objednávce.


Vyzkoušeli jsme pro Vás:
Venušiny kuličky jsou základní erotickou pomůckou, o které slyšel snad každý. Velká plastová kulička uvnitř které se nachází menší kovová, díky čemuž dochází při pohybu k vibracím a nutí ženu stahovat a posilovat pánevní dno a předchází tak inkontinenci.  Princip je více než jednoduchý a tak jsem nechtěla věřit, že by to mohlo fungovat. Z počátku jsem příliš nevěřila tomu, že kuličky zůstanou na svém místě a nebudou mi vypadávat a tak jsem první pokus radši uskutečnila doma v soukromí. Kuličky jsem lehce potřela lubrikačním gelem, aby jejich zavádění bylo snadné a příjemné a zasunula jsem je na své místo. Udělala jsem pár opatrných krůčků, abych zjistila, jestli kuličky nevypadnou, ale byla jsem mile překvapena, jak dobře drží tam, kde mají a jak příjemně a zlehka vibrují. Můj původní plán kuličky jen vyzkoušet a zase schovat se změnil ve chvíli, kdy zazvonil zvonek u dveří. Na vyndání kuliček nebyl čas a to i přes to, že jsou opatřeny šňůrkou, díky které se vyndávají až nečekaně snadno. Už cestou ke dveřím jsem cítila, jak kuličky odvádí svou práci a třou se mi stěnu pochvy. Za dveřmi stál správce našeho domu ( mimochodem moc pěkný mladík ) a chtěl si zkontrolovat celý můj byt. Při představě mladého a krásného správce v kombinaci s Venušinými kuličkami mě polilo horko. Obcházeli jsme pokoj po pokoj a místnost po místnosti a já jsem byla stále více a více vzrušená. Při každé otázce se mi odpovídalo hůř a hůř, jelikož jsem se nemohla vůbec soustředit. V poslední místnosti jsem byla na pokraji orgasmu a místo odpovědí jsem se na správce jen usmívala. Na jeho pozdrav při odchodu jsem nebyla schopná odpovědět a v momentě, kdy se za ním zavřely dveře jsem se zkroutila ve slastné křeči orgasmu k zemi. Správce, který ještě ani neodešel ode dveří určitě vše slyšel…. Než s nimi vyrazím ven mezi lidi, musím si dobře rozmyslet, jestli si budu mít  po cestě kam odskočit, kdyby mě zaplavila další vlna orgasmu, ale jelikož byl zážitek nejen více než příjemný, ale ještě zdraví prospěšný, asi si budu trasy svých cest dopředu podrobně plánovat.Diskuse k produktu

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Erotické DVD Freetour Amateure 43

Erotické DVD Freetour Amateure 43

2 hodiny amatérských šukaček na tomto DVD Vás dostane do varu! Spousta análu, orálu a klasiky Vás strhne k divoké masturbaci.

690,- Kč.

Neviditelná tanga Cstring

Neviditelná tanga Cstring

Neviditelná tanga Cstring jsou to pravé, pokud nechcete aby Vaše kalhotky byly vidět a přesto nechcete jít bez nich. Věřte, musíte je mít!!

195,- Kč.

Serena

Serena

1 990,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace