vyhledávání

Hledej

Glow in the Dark Self-Examiner

Glow in the Dark Self-ExaminerPridat.eu

Vaše cena:250 Kč.

    Vlastnosti:
  • Barva: Bílá
  • Délka: 9 cm.
  • Poznámky: Fosforový - svítí ve tmě
  • Šířka: 3 cm.
ks.:

Popis produktu:

Rádi si hrajete? Rádi prozkoumáváte? Tak pro Vás je tu tato hračka ! Gynekologická zrcadla z umělé hmoty, která svítí ve tmě. Bomba !! Zaveďte nevšednost do Vašeho sexu !

VYZKOUŠELI JSME PRO VÁS!

Tentokrát bude hračka, kterou jsem si vybrala, oslovovat hlavně ty zvídavé z Vás. Mnoho žen při pomyšlení na gynekologická zrcadla jako sexuální hračku kroutí hlavou, protože se jim vybaví ne úplně příjemné návštěvy u lékaře. Nicméně je mezi námi i spousta takových, kteří si na doktora rádi zahrají. Právě pro ty je tu dnešní recenze.
Gynekologické kleště, které si můžete u nás pořídit nejsou z chladného kovu, ale příjemného hladkého plastu, který navíc ve tmě svítí. Ovládání je velice snadné. Stisknutím rukojetí k sobě se kleště rozevřou a lehkým zatlačením ze strany na pojistku se zase uvolní a můžete je opět zavřít. Doporučuji si tento systém nejprve pořádně osvojit než začnete s hraním. Také buďte jak u otvírání, tak zavírání kleští v partnerce opatrní. Určitě by jste ji nechtěli prudkým zavřením jejich čelistí štípnout a přijít tak nejen o tento zážitek, ale pravděpodobně i o všechny další, jelikož už by se Vám do rukou podruhé nesvěřila. Ačkoliv je plast příjemně hladký, použijte lubrikační gel. Vše pak půjde příjemněji a snadněji. Buďte opatrní, něžní a pozorní. Važte si toho, že Vám Vaše partnerka umožní pohled na tak intimní část svého těla. Dost možná se i tak bude stydět a čím příjemněji pro ni celé hraní proběhne, tím větší máte šanci, že Vám příště sama takovouto hru nabídne.
Celá hra na doktora je v tomto případě velice intimní, ale zároveň příjemná. Kleště nestudí a jsou-li ovládány správně, není se čeho bát, ba naopak. Můžete si užít i spoustu legrace. Kromě „lékařského průzkumu“ a použití zavřených kleští jako klasického stimulátoru bez vibrací, jsme pro tyto kleště ale nalezli ještě jedno uplatnění. Vsunete-li kleště do pochvy tak, aby držadlo nebylo standardně dolů, ale do strany, vytvoříte si nečekané možnosti v oblasti dráždění G-bodu. Skvěle totiž právě oblast ve které se G-bod nachází zpřístupníte. Pak už stačí jen trocha trpělivosti a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Hledáte-li tedy toto místečko, s takovouto hračkou jej můžete snadno nalézt, prohlédnout a plně se mu bez překážek věnovat.
Přeji Vám příjemnou hru na doktora.Diskuse k produktu

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Sexshop: Lubrikační gel Eros

Sexshop: Lubrikační gel Eros

Lubrikační gel pro zpříjemnění intimních chvil.

90,- Kč.

Holčičky v říši porna

Holčičky v říši porna

116 min akcí u kterých si vychutnáte veškeré sexuální praktiky. ANÁL-ORÁL LESBIČKY, které si to pořádně udělají a vy budete u toho.

490,- Kč.

EROS 101 30ml

EROS 101 30ml

390,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace