vyhledávání

Hledej

Colt Anal Douche

Colt Anal DouchePridat.eu

Vaše cena:690 Kč.

    Vlastnosti:
  • Barva: Černo červená
  • Materiál: Latex (guma)
ks.:

Popis produktu:

Tento vyplachovač anusu má hned několik předností. Je složen z několika částí, díky čemuž se velice snadno čistí. Je pohodlný a pro lepší prožitek z této intimní hygieny je tvarován tak, aby mohl sloužit zároveň i jako hračka při předehře..

 

Vyzkoušeli jsme pro Vás:
Znáte ten nejistý pocit, že byste rádi vyzkoušeli anální potěšení, ale bojíte se trapasu? Co když to bude špinit?... Nepatřím mezi ty, kteří by se zalekli první překážky, která se naskytne a tak jsem se rozhodla zařídit vše tak, aby k takovému trapasu prostě dojít nemohlo. A jak? Jednoduše klystýrem. Vybrala jsem si jeden z análních vyplachovačů z naší nabídky a dala se do toho.

Tato hygienická pomůcka se jmenuje Colt Anal Douche a je to jeden z klasických modelů se zajímavě řešeným designem zaváděcí trubičky. Celá věc se skládá ze tří dílů. První a nejdůležitější je balónek s úzkou plastovou trubičkou. Na tu se nasune druhý díl – širší trubička, která je v našem případě navíc zvlněná a na špičku této části se snadno našroubuje kulaté víčko. To slouží k tomu, aby nebylo zavádění trubičky nepříjemné.

Celou pomůcku jsem sestavila a připravila si nádobku s vodou. Použití je jednoduché. Zmáčknete balónek, zanoříte trubičku do vody a pustíte balónek. Ten se vrátí do svého původního tvaru a tím nasaje vodu z nádobky. Jednoduché jako facka. Nyní stačí zavést trubičku do zadečku a znovu balónek zmáčknout, čímž se voda dostane tam kam má. Vyjmout pomůcku, nechat zase balónek nafouknout, chvíli počkat a pak si dojít na záchod. Myslím, že ideální je celou proceduru zopakovat 2x – 3x.

Musím říct, že jsem si s touto pomůckou užila i spoustu legrace. Pro plynulé použití to přeci jen chce trochu cviku. Nejvíc se mi osvědčila poloha se zadečkem vystrčeným vzůru. Než jsem na ni přišla, moc mi to nešlo. Pak už to byla legrace.

Pár užitečných rad:
Určitě pro vsunutí trubičky do zadečku použijte lubrikační gel. Sice je průměr trubičky relativně malý, ale pro mnohé z nás by to mohlo být i tak nepříjemné.
Pokud se šířky trubičky bojíte, použijte klystýr bez nástavce. Zavedete prostě jen tu tenkou trubičku bez toho, abyste na ni nasadili tu širší. V tom případě pak ale extrémně dbejte na dobré vyčištění pomůcky po použití. (To platí v každém případě, ale bez nástavce s ochranným víčkem zvlášť.)
Když vytahujete klystýr ze zadečku, nikdy to nedělejte tak, že vyndáte jen balónek s tenkou trubičkou a pak budete teprve vyndávat nástavec. Sice to je lákavé, ale stát se může jen jediné – než je vyndáte, tak vám širokou trubičkou vyteče ven vše, co jste dovnitř zatím vpravili.
Jakmile získáte trochu cviku, zjistíte, že je to docela zábava. Zvlněný povrch širší trubičky navíc příjemně při zavádění dráždí. Takže se dá klystýr použít sám o sobě jako hračka. Při druhém použití už budete vědět jak na to a půjde to mnohem lépe.

Máte-li stejně obavy, že klystýr nebude fungovat 100%, pak doporučuji vyzkoušet nejdřív jak se vše povedlo třeba o samotě ve sprše s nějakou menší anální hračkou. Ideální jsou třeba gelové anální kuličky. Ujistíte se tak, že je vše v pořádku, připravíte se na samotné anální hrátky a hlavně budete bez obav, budete uvolnění a uvidíte, že za trochu té námahy to vážně stálo. Ty, které již zažili orgasmus prožívaný při análním řádění mi jistě dají za pravdu.

A mé hodnocení? Pokud s análním hraním teprve začínáte, vyberte si klystýr s co nejužší zaváděcí trubičkou, nebo použijte jen základní trubičku bez nástavce. Pro všechny, kteří již svá zadní vrátka objevili není důvod tuto pomůcku nedoporučit. Hrbolky na nástavci navíc mohou z obyčejného provádění hygieny vykouzlit příjemný erotický zážitek a navnadit vás na samotné hrátky.Diskuse k produktu

Váš košík obsahuje:

Položek: 0

Celk. cena: 0,- Kč.

Asian Invasion - Playing Cards

Asian Invasion - Playing Cards

Hrací karty s krásnými Asiatkami...

190,- Kč.

Dildo Crystal Cote Purple

Dildo Crystal Cote Purple

Erotická pomůcka z průsvitného gelu. Dildo s fialovým nádechem pro Vaše hrátky.

890,- Kč.

Silicone Impulse Snow Bunny

Silicone Impulse Snow Bunny

Silikonový sněžný králíček je naprostou novinkou. Je vyroben z velice hygienického silikonu a umožní vám neuvěřitelných 500 kombinací Impulse™ funkcí!

3 990,- Kč.

.

Sexshop Svudnost.cz nabízí erotické pomůcky: vibrátory, lubrikační gely, venušiny kuličky.

Partneři: Amateri.cz - katalogl Domovhrou.czl Petrvopenka.coml Gumari.czl PR Články

www.jineporno.cz

Copyright(c) SpeedX.cz 1992-2011lConnected & created by SpeedX.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace